• test

O nas

Wycieczki i wyjazdy integracyjne dla dzieci i młodzieży

Oferujemy wycieczki krajowe i wycieczki zagraniczne. Programy naszych wyjazdów są precyzyjnie przygotowywane i dostosowane do wieku turysty. Uwzględniamy najbardziej znaczące i najciekawsze miejsca i obiekty krajoznawcze, jak również historyczne na terenie naszego kraju oraz krajów ościennych. Dbamy, by czas wyjazdu wypełniony był licznymi atrakcjami.

Wycieczki szkolne pełne wrażeń i atrakcji

Realizujemy wycieczki na zamówienie, uwzględniamy zmiany w naszych programach według Państwa życzenia. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę naszego biura turystycznego.

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Organizujemy wycieczki szkolne i wyjazdy integracyjne dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. Staramy się dopasować naszą ofertę do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych, doradzając atrakcje i ciekawe miejsca krajobrazowe.

Preferujemy spotkania osobiste z klientem w naszym biurze podróży, podczas których przedstawiamy najbardziej korzystne rozwiązania.

Na życzenie wysyłamy mailowo szczegółowe programy wycieczek z wyliczeniem kosztów dla określonej grupy uczestników oraz cennikiem poszczególnych atrakcji.

 

 

3_WAR14_4407221_2_